zobacz wszystkie »

Walentynki w Pradze 16-17.02.2019

Kategoria: Walentynki
Cena: 275,00 PLN

Wyjazd Walentynkowy do Pragi !

ŚWIADCZENIA:
ZAKWATEROWANIE: 1 nocleg w hotelu w Pradze  (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami)
WYŻYWIENIE:  śniadanie
PRZEJAZD: autokarem (klimatyzacja, toaleta, barek , dvd)   
OPIEKA pilota – przewodnika
UBEZPIECZENIE  KL (do 10000 Euro)   i  NW  (do 10000 zł)

 

TERMIN i CENA: 

16-17.02.2019,  275 zł/os. ( walentynki )

 

 WYJAZD POTWIERDZONY , miejsca na zapytanie

   


 RAMOWY PROGRAM:


1 dzień: Wyjazd z Wrocławia  (ul. Sucha, Dworzec PKS, galeria Wroclavia) o godz. 6.00. Przejazd do Pragi. Zwiedzanie miasta: placu Hradczańskiego, Praskiego Hradu: dziedziniec reprezentacyjny, Katedra Św. Wita, Stary Pałac Królewski, Bazylika Św. Jerzego, Złota Uliczka, Daliborka. Przejście na Małą Stranę. Czas wolny, a następnie przejście przez rynek Małej Strany, kościół Św. Mikołaja, spacer uliczkami dzielnicy ambasad i pałaców. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Możliwość przejazdu komunikacją miejską do centrum Pragi.  na wieczorny spacer lub godzinny rejs Wełtawą z przewodnikiem. Nocleg.


2 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum miasta i zwiedzanie prawobrzeżnej Pragi: Plac Republiki - Obecni Dum, Brama Prochowa, Narodowy Bank Czeski, przejście ulicą Celetną, kubistyczny Dom pod Czarną Madonną, kościół Matki Bożej przed Tynem, Rynek Starego Miasta: średniowieczny Ratusz ze słynnym zegarem Orloj, kościół Św. Mikołaja, pomnik reformatora Jana Husa, pałac Kinskich. Przejście przez Mały Rynek i ulicą Karlową do Klementinum i plac Krziżownicki na Most Karola. Następnie spacer wybrzeżem Wełtawy do Rudolfinum i żydowskiej dzielnicy Józefow. Przejście do Nowego Miasta: Karolinum, Teatr Stanów, targ pamiątek na Havelskim mieście, słynny plac Św. Wacława z gmachem Muzeum Narodowego i pomnikiem patrona placu. Czas wolny na obiad i zakupy. W godzinach popołudniowych wyjazd z Pragi. Przyjazd do Wrocławia w godzinach wieczornych.

 

UWAGI:
- Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów oraz bilety na komunikację miejską płatne we własnym zakresie (ok. 350 CZK/os).  Rejs po Wełtawie - ok. 220 KCZ/os.

- Obowiązkowa opłata za zestaw audioguide - 10 zł/os (płatne u pilota w autokarze).

-  Pokój 1-osobowy za dopłatą 85 zł.

- Biuro zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz zwiedzanych obiektów.

 

kraj Czechy
miejscowość PRAGA
termin 16-17.02.2019
długość 2 dni
dojazd autokarem
wyżywienie śniadania
Zapytaj o produkt