Wycieczka 1-dniowa do Pragi

Drukuj

 

Termin Rok 2015 1-dniowa wycieczka do Pragi
Kraj/Region Czechy
Miejscowość Praga
Cena  

 

Wycieczki 1-dniowe do Pragi organizujemy dla zorganizowanych grup (szkoły, firmy ). Cenę kalkulujemy indywidualnie, w zależności od ilości osób w grupie oraz od rodzaju świadczeń zawartych w ofercie.
Poniżej przedstawiamy przykładowy program wyjazdu oraz podstawowe świadczenia (które można wzbogacić np. o posiłek, bilety wstępu, dodatkowe atrakcje ). Zapytania prosimy przesyłać na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

ŚWIADCZENIA:
• PRZEJAZD AUTOKAREM 
• OPIEKA pilota- przewodnika
• UBEZPIECZENIE NW i KL

 

RAMOWY PROGRAM:
Wyjazd z Wrocławia ( do uzgodnienia ) o godz. 5:00. Przyjazd do Pragi ok. godz. 11.00- zwiedzanie wzgórza zamkowego praskich Hradczan - Katedra Św. Wita, Zamek Królewski, Bazylika Św. Jerzego. Spacer przez Małą Stranę do Mostu Karola- jednej z głównych atrakcji Pragi. Następnie spacer po Vaclawskim Namestii – miejscu najsłynniejszych praskich demonstracji, marszów i zebrań publicznych. Następnie Brama Prochowa, Dom Miejski, Wieża Ratuszowa z zegarem „Orloj”.  Czas wolny .  Wyjazd z Pragi w godzinach wieczornych. Powrót do Wrocławia w godzinach nocnych.

 

UWAGI :   
-Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Szczegółowy program ustala pilot. Pilot nie oprowadza wewnątrz zwiedzanych obiektów i po muzeach.
 -Ewentualne wstępy do zwiedzanych obiektów płatne dodatkowo (dla chętnych Hradczany ok. 250 CZK)
  

 

Zapytanie / Rezerwacja :

Przepisz znaki widoczne na obrazku 

strony www CooLWeb